+38 (044) 592-01-95

 

ВАЖЛИВО!

ВСІМ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД КОМПЮТЕРНОГО ВІРУСУ«PETYA.A»

 

З метою підтвердження настання форс-мажорних обставин, що спричинило неможливість виконання зобов’язань перед контрагентами та/або державними органами тощо, а також для подальшого запобігання застосуванню з боку іншої сторони (контрагента, державного органу тощо) штрафних санкцій та вимог щодо компенсації збитків за неподання/несвоєчасне подання звітності; сплати податків та загальнообов’язкових платежів; реєстрації документів (податкових накладних) у відповідних реєстрах та інше.

 

 

 

 

Алгоритм дій

  1. Письмово з відміткою про повідомлення або цінним листом з описом вкладення повідомити іншу сторону (орган Державної фіскальної служби, органи Пенсійного фонду, контрагента тощо), перед якою наразі існують зобов’язання, виконання яких з технічних причин є неможливим.

  1. Звернутися письмово до правоохоронних органів (Кіберполіція) з заявою про злочин, відкриття кримінального провадження та визнання потерпілою особою внаслідок втручання в роботу комп’ютерних мереж, що призвело до збоїв у їх роботі:

Кіберполіція, сайт https://www.cybercrime.gov.ua/,

Юридична адреса:

вул.Богомольця,10, м.Київ, 01601, Україна

Фактична адреса:

вул.Бориспільська 19, м.Київ, 02093, Україна

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.%3C">Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Для оперативного звернення варто звернутися до Кіберполіції також і в письмовій формі через сайт https://www.cybercrime.gov.ua

  1. Письмово подати до Торгово-промислової палати заяву на отримання сертифікату про засвідчення форс-мажорних обставин.

(форма заяви знаходиться за посиланням - https://www.ucci.org.ua/zaiavi-pro-zasvidchiennia-fors-mazhornikh-obstavin).

Надання вказаного сертифікату є платною послугою (виключення, суб’єкти малого підприємництва, 1 та 2 групи).

 

Адвокати DEGA Partners готові надати професійну допомогу компаніям, які зазнали вірусної атаки комп’ютерним вірусом «Petya.A», в оформленні та отриманні всіх необхідних документів задля підтвердження та визнання вірусної атаки форс-мажорною обставиною, що в подальшому дасть змогу уникнути негативних наслідків у вигляді штрафних санкції та збитків.

FacebookTwitterLinkedin
Задать вопрос
1000 максимум символов