Сімейні спори та конфлікти

ПРО НАПРЯМОК

На жаль, іноді сімейне життя стає нестерпним. Тоді виникає безліч складних запитань: як розлучитись, де та на що жити після розлучення, як виховувати та утримувати дітей. До того ж, всі ці питання забарвлені емоціями та психологічною напругою.

В інших життєвих ситуаціях потрібно визнати чи оспорити батьківство, усиновити дитину чи позбавити недолугого батька чи матір батьківських прав. Без вчасної правової допомоги вирішити такі питання складно. Не залишайтесь безпорадними!

Адвокати АО «ДЕГА ПАРТНЕРЗ» проконсультують щодо будь-якої сімейної ситуації, професійно та якісно складуть відповідні процесуальні документи та за необхідності захистять Ваші інтереси у суді.

Успішним завершенням сімейного спору ми вважаємо результат, за якого наш клієнт, зберігши нерви та спокій, залишає (набуває) за собою максимально-можливий об’єм прав та активів з мінімально-обґрунтованими витратами.

ПЕРЕВАГИ КОНСУЛЬТУВАННЯ

 • обслуговування висококваліфікованими юристами-експертами в різних сферах права
 • 100% гарантія своєчасності видачі готових рішень

ПОСЛУГИ

Послуги в сфері Сімейні спори та конфлікти

Комплексна правова допомога, захист прав та інтересів  у шлюбних та сімейних спорах й конфліктах:

 • розірвання шлюбу;
 • стягнення аліментів;
 • поділ майна, що є  спільною сумісною власністю подружжя;
 • визнання факту спільного проживання без реєстрації шлюбу;
 • усиновлення;
 • участь батьків у вихованні дитини;
 • визначення походження дитини та оспорювання батьківства;
 • позбавлення батьківських прав.

Супутні послуги в сфері Сімейні спори та конфлікти

Послуги сімейного медіатора – чудовий спосіб розв’язати сімейні конфлікти швидко, конфіденційно та без витратного й довгострокового судового розгляду.

Під час медіації сторони сімейного конфлікту зустрічаються у присутності професійного  медіатора, з метою пошуку і прийняття рішень, виходячи з інтересів кожної сторони, шляхом проведення переговорів.

За будь-яких обставин, сімейна медіація покращує спілкування між сторонами, допомагає їм бути почутими, фокусується на потребах дітей.

В результаті – відносини припиняються менш травматично, а медіаційні рішення є взаємовигідним.

СТАТИСТИКА

 • 38 472 розлучень протягом 2019 в Українi
 • 4 297  кількість розлучень у Києві, лідер серед міст України
 • кожна шоста сім’я розлучається

Як пережити розлучення? Як поділити спільне майно? Як захистити свої інтереси, якщо у чоловіка та дружини різні погляди на справедливий поділ майна? 

Це топ-питання, які найбільше та найактивніше обговорюють і у колі друзів, і на Інтернет-просторах, бо так чи інакше такі питання зачіпають багатьох з нас.

За шкалою стресу розрив між чоловіком та дружиною психологи поставили на друге місце після смерті одного із партнерів. Розлука виливається в істерики, образи і навіть помсту, пов’язану з майном або дітьми.  Але існують і обнадійливі сценарії  розриву стосунків.

Адвокати ДЕГА Партнерз в сімейних справах завжди націлені на результативне завершення сімейного спору, за якого наш клієнт зберігає нерви та спокій.

Останній закінчений кейс

Наприклад, в одному з кейсів Клієнтка не була проти розлучення, ініційованого у суді чоловіком, втім не бажала, щоб розлучення відбулось до певної події у житті дитини. До того ж, Клієнтку не влаштовували умови поділу майна, запропоновані чоловіком – вона побоювалась, що виплата грошового еквіваленту половини вартості спільного майна розтягнеться на роки.

Адвокатами ДЕГА було застосовано багато процесуальних заходів у справі про розірвання шлюбу, додатково ініційоване порушення судового провадження за заявою Клієнтки про поділ майна подружжя.

Як результат, прийняття судом рішення про розірвання шлюбу було відтерміноване більш як на 9 місяців, чоловік Клієнтки відмовився від маніпулювання інтересами дитини, а між подружжям був підписаний Договір про поділ спільного майна, за умовами якого Клієнтка отримала усю суму належних їй грошей одночасно.

Отже, права Клієнтки були в повному обсязі захищені, а інтереси  – максимально задоволені.

В сімейних спорах завжди рекомендуємо вчасно звертатись за професійною допомогою адвоката.

Адвокати ДЕГА ПАРТНЕРЗ проконсультують щодо будь-якої сімейної ситуації, запропонують найоптимальнішу стратегію та результат вирішення спору, складуть відповідні процесуальні документи та захистять Ваші інтереси у суді.