Перемога у доменному спорі: захист інтелектуальної власності німецького концерну WILO

Чергова перемога команди адвокатів DEGA PARTNERS – захист інтелектуальної власності бренду WILO.  WILO Group є одним з провідних у світі постачальників насосів і насосних систем преміум-класу для сфери послуг, водопостачання та промисловості.

Господарським судом м. Києва підтримана правова позиція адвокатів юридичної компанії “DEGA PARTNERS” у доменному спорі та ухвалено Рішення щодо припинення порушення права інтелектуальної власності Клієнта – представництва німецького концерну WILO SE в Україні, що вже понад 20 років постачає в Україну сучасне насосне обладнання для енергоефективних комплексних рішень.

  •  Cудом зобов’язано особу-правопорушника припинити протиправне, без наявних повноважень використання у доменному імені та на сторінках сайту Інтернет-магазину належних Клієнту захищених знаків для товарів і послуг.
  •  Крім того, реєстратора доменного імені особи-правопорушника зобов’язано переделегувати таке доменне ім’я на користь Клієнта – власника торговельної марки.

Додатково з порушника прав інтелектуальної власності стягнуто усі судові витрати, понесені Клієнтом під час та у зв’язку з розглядом доменного спору у Господарському суді м. Києва, в тому числі й витрати на професійну правничу допомогу.

Таким чином високопрофесійна робота команди DEGA Partners допомогла відновити права інтелектуальної власності відомого міжнародного концерну WILO SE, що протягом тривалого часу порушувались в мережі Інтернет (в доменному імені та на сторінках сайту Інтернет-магазину).